0 dB.

Yirmi iki yıl önce ayrıldığı çiftlik evine dönen Hayal kayıp ağabeyi Selim’i bulmak niyetindedir. Düzenli ve temiz ev ürkütücü bir sessizliğe sahiptir. Dramatik bir biçimde dağılan ailesinin yokluğunda ev farklı bir yapıya dönüşmüştür. Hayal’in çocukluğunda en büyük korkularını yasadığı bodrum kattaki odada sadece Selim’le ilgili ipuçlarına ulaşmakla kalmayacak kendisiyle ilgili bir dönüşüm de yaşayacaktır.

0 dB bir kişisel dönüşüm romanı. Bireyin kendisini içinde bulduğu toplumsal yapıda kendisi için kurgulanmış yaşamı anlatıyor. Hayal, etrafına örülen bu kozadaki hikâyede kalmayı mı yoksa o kozadan çıkıp kendisine ait bir hikâye üretmeyi mi seçecektir? Ya seçme sansı yoksa?

ISBN : 978-605-7658-18-0

Sayfa Sayısı : 248

Yayın Tarihi : 01.11.2020

Sevda Uzer Oltulu

1964 yılında İstanbul’da doğan Sevda Uzer Oltulu, evli ve iki çocuk annesi. Spiritüel Danışmanlık yolculuğuna ilk kez 2004 yılında şifacılık ile başladı ve 2017 yılında Kadir Has Üniversitesi ve Yaşam Atölyesi ortaklığı ile düzenlenen eğitim sonucunda Kişisel Gelişim Uzmanlığı Sertifikasını aldı.
Tek bir kişinin bile kişisel farkındalığını kazanmasının toplumu değiştirebileceğine inanıyor. Bilgi birikimini bir kitap aracılığıyla daha büyük kitlelere ulaştırabileceği düşüncesiyle 2017 yılında Erbulak Evi Yazarlık Eğitimine başladı.
Üç yıllık eğitim ve iki basılı öykü sonrasında 0 dB adlı romanıyla okuyucularıyla buluşuyor.

<< Geri Dön