Aldatılan Aslında Senmişsin

Toplumda çürüme, çıkar ilişkilerinin normalleşmesiyle başlar. Ruhların izbe köşelerinde uyuklayan acımasız bencillik hızla ele geçirir aklı. Hiyerarşik yapıları tanımlanmış modern toplumun arızalı tarafları her coğrafyada benzer bir sonuç doğurur: “Kısa yoldan gitmek mübahtır.”

Aldatılan Aslında Senmişsin, özellikle son yirmi yılda avlanmaya dönüşmüş aşk ilişkilerine alışık olmadığımız eleştirel bir tavırla yaklaşıyor. Kötülüğün değişik bir formu olarak tanımlanan bu ilişki türü öylesine yakınımızda hatta içimizde ki, okuduktan sonra hem çevremizi hem de kendimizi sorgulamamız kaçınılmaz gibi görünüyor.

ISBN : 978-605-7658-03-6

Sayfa Sayısı : 96

Yayın Tarihi : 2019

Füsun Çağlar Yurtman

İzmir’de doğdu, büyüdü. Öğrenimini İzmir Amerikan Kız Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladı. Okumayı hep çok sevdi, iki oğluna da sevdirmek için elinden geleni yaptı. Emekliliğin keyfini sürerken, arkadaşı Ayşe Erbulak’ın kendisini 55 yaşından sonra da yazabileceğine ikna etmesiyle, yazım deryasına daldı. Bu deryada demir aldığı liman Erbulak Evi, deniz feneri ise Hakan Akdoğan oldu.

<< Geri Dön