Kurtlu Kuyu

Otuzlu yaşlarında, güzel, eğitimli bir kadın Eda. Türkiye, Hollanda ve Amerika’ya savrulan yaşamı boyunca parçalanmış ailesinden ona kalanları topluyor. Duygusal boşluklarını doldurmaya çabalarken okur, Eda’nın dilinden aile kavramını, çocukluk travmalarının insan yaşamına etkisini, tutkulu aşkları, hezeyanları, hasta bir zihnin kıvrımlarından geçerek öğreniyor.

Kurtlu Kuyu, kurtulmaya çalışırken karanlığa çeken, rahatsız eden, sarsıcı bir roman. Finale doğru giderken, o huzursuz soruya da dikkat çekiyor: Aslında ne yaşıyoruz?

ISBN : 978-605-7658-20-3

Sayfa Sayısı : 128

Yayın Tarihi : 01.11.2020

Sevde Tuba Özsaygın

1989, Zonguldak doğumludur. Zonguldak Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunudur. Anne ve babasından aldığı tiyatroya olan ilgisiyle Belediye Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuş, çok sayıda tiyatro oyununda rol almıştır. Bu tutkusunu seyirci olarak devam ettirmekte ve 2018’den beri Direklerarası Tiyatro Ödüllerinde İstanbul jüri üyeliği yapmaktadır. Deri tasarımcılığı, analog fotoğrafçılık ilgilendiği diğer alanlardır. 2012’den beri Marmara Üniversitesindeki Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yürüttüğü akademik çalışmalarına devam
ederken aynı zamanda özel bir okulun kampüs müdürlüğünü yapmaktadır. Yazdığı kısa öyküleri kolektif kitaplarda yayımlanmıştır. Kurtlu Kuyu ilk romanıdır.

<< Geri Dön