Peperit'ten Sonra: Firari

Kıyametten sonra bir hayatta kalma yarışı… Genleri özel olarak kodlanmış seçilmişler, yaşamı sürdürebilmek için verilen mücadele ve çıkarlar savaşı... Ancak bu sadece sonun başlangıcı... Zaman daralırken sırlar saklanmaya devam ediyor.

Genç yazar Irmak Ülcan’ın ilk romanı “Peperit’ten Sonra: Firari”, serinin ilk kitabı olma özelliğinin yanı sıra okuru incelikle örülmüş fantastik bir dünyada yolculuğa davet ediyor. Asit yağmurlarının arasında su üzerinde kalmış beş adadan başka gidecek yeriniz yoksa hala gelecek hayalleri kurmanız mümkün olur muydu? Korkulardan, endişelerden firar edin; hayatta kalmak sadece cesur olanların hakkı!

ISBN : 978-605-7658-12-8

Sayfa Sayısı : 136

Yayın Tarihi : 01.11.2020

Irmak Ülcan

10.11.2004 tarihinde İstanbul-Kadıköy’de doğdu. İlkokul eğitimini E. C.A. Elginkan İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Ardından İstek Özel Uluğbey Ortaokulu’nda ortaöğretimini tamamladıktan sonra 9. Sınıfı da İstek Özel Uluğbey Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Şu an Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi öğrencisidir. Çocukluk yıllarından
beri yazı yazıp kitap okuma ve yaratıcı dramaya ilgi duymanın yanında, müzik ve spor alanlarıyla da ilgilenmektedir. Farklı kültürlere ilgi duyup gezmeyi ve etkinliklere katılmayı sevmektedir. 2019 Ocak ayından itibaren Korece ve 2020 Haziran ayından itibaren Japonca dil dersleri almaktadır. 5 yıl Kartal Sanat Tiyatrosu’nda yaratıcı drama eğitimi aldıktan sonra Erbulak Evi Oyunculuk Okulu’nda aldığı 1 yıllık drama eğitiminin ardından 4 sezon boyunca Erbulak
Evi Yazarlık Okulu’nda yazarlık derslerine devam etmiştir. Erbulak Evi’nin “Aşk”, “Umut” adlı kolektif eserlerinde ve Dağhan Külegeç yayınlarının “İhanet” adlı kolektif eserinde birer öyküsü ile yer almıştır.
“Peperit’ten Sonra: Firari” kitabıyla ilk bireysel eserini vermiştir. 
Hayattaki mottosu:
“Kimse emek vermeden umut etme hakkına sahip değildir.”

<< Geri Dön