Sessiz

Eril bir dünyada cesareti, çalışkanlığı ve zekâsıyla yükselen bir kadın başkomiser; Sonay Taşer. Arka arkaya işlenen gizemli cinayetler. İpuçlarının peşinde nefes kesen bir kovalamaca. Sessiz, akıcı kurgusuyla okuru içine çeken, şifreleri çözerken merak ve heyecanı diri tutan nitelikli bir polisiye roman.

Erkeklerin hakimiyetindeki bir meslekte her gün yeniden kendini ispatlamaya çalışırken duygusal dünyasında geçmiş acılarını, kadın kimliğini bastıran Başkomiser Sonay, seri bir katilin peşinde adalet kavramını da

sorguluyor.

Her katil suçludur. Fakat her maktul masum mudur?

ISBN : 978-605-7658-16-6

Sayfa Sayısı : 232

Yayın Tarihi : 01.11.2020

Elif Gümüş

1988 yılında İzmir’de doğmuştur. Öğretmen olmaya küçük yaşta karar vermiş, İzmir Anadolu Öğretmen Lisesinin ardından Türkçe Öğretmenliği okumuştur. Üniversite yıllarında aldığı tiyatro eğitimi sonrasında çeşitli oyunlarda ve şiir dinletilerinde sahne almıştır. Polisiye aşkıysa ortaokul yıllarında sahaflardan topladığı Agatha Christie romanlarıyla başlamıştır. Masallara ve masal anlatmaya bayılan yazar, hâlâ özel bir okulda öğrencilerine masallar anlatmayı sürdürmektedir.
Yakışıklı bir fizikçiyle evli, kanatsız bir meleğin ablası ve örnek aldığı iki öğretmenin evladıdır. Aynı zamanda Kadıköy Belediyesi Arama Kurtarma Takımının gönüllü üyesidir. İki kolektif öykü kitabında öyküleri yayımlanmıştır.

<< Geri Dön